top of page

Mēs padarām tehnoloģijas pieejamas

Mēs padarām tehnoloģijas pieejamas

DARBĪBAS

JOMAS

VAIRUMTIRDZNIECĪBA

Mūsu zināšanas par tehnoloģijām un pārdošanas pieredze ļauj veidot veiksmīgas sadarbības gan ar  starptautiskajiem zīmoliem, gan mazumtirgotājiem. Sekojot līdzi tehnoloģiju jaunumiem pasaulē un pateicoties ilgtermiņā izkoptām sadarbībām ar starptautiskiem partneriem, mēs varam palīdzēt izprast kategoriju un tirgu kā arī izvēlēties  un atlasīt piemērotāko preču sortimentu katra mazumtirgotāja vajadzībām.

Pazīstamākie zīmoli, kurus izplatām:

MAZUMTIRDZNIECĪBA

Lai padarītu jaunākās tehnoloģijas saprotamas un pieejamas ikvienam, esam radījuši mazumtirdzniecības konceptu Hottt. Tas ir plašs veikalu tīkls ar vairāk kā 30 veikaliem visā Latvijā. Veikalos atradīsi noderīgus ikdienas pakalpojumus un karstus tehnoloģiju jaunumus kā arī sastapsi tehnoloģiju gidus, kuri uzklausa katra klienta vajadzību un palīdz atrast labāko risinājumu. 

Noskaidro, kur ir Tavs tuvākais Hottt veikals – www.hottt.com
 

IOT KONCEPTA ATTĪSTĪŠANA

Esam izstrādājuši lietotni Robert Smart. Tā ir viena aplikācija visām viedajām ierīcēm, kas ļaus Tev ieekonomēt laiku un naudu, vairos drošības sajūtu un pacels komforta līmeni mājās. Mēs nodrošinām arī šo viedo ierīču izplatīšanu un mazumtirdzniecību. Viedās ierīces vari iegādāties visos veikalos Hottt kā arī apmeklējot www.robertsmart.com 
Dzīvo vieglāk ar Robert Smart! 

Mēs strādājam ar

mazumtirdzniecības tīkliem visā Baltijā.

bottom of page